Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pabianicach

 

rok akademicki 2019/2020 - sem. II

Sekcje zainteresowań, seminaria i zajęcia warsztatowe



 

Lp.

Sekcje, seminaria,

zajęcia warsztatowe

Dzień/

godzina

Terminy

Prowadzący/

starosta

Miejsce spotkań

1.

Sekcja plastyczna

Środa

godz.900

każda

Mgr Sławomir Białek

Starosta:

Mariola Sugulska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Traugutta 2

2.

Sekcja informatyczna


 


 

Środa

godz. 1300


 


 

każda

      


 

Mgr Paweł Lewicki

Starosta:

Ewa Filarska


 

Szkoła Podstawowa nr 15

im. Armii Krajowej

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

3.

Sekcja sportowa

Aerobik w wodzie


 

Wtorek 1445

każdy

każda

Instruktor sportowy:

Bogumiła Poleska

Starostowie:

Anna Skrzydlewska

Janina Jaksa

M O S i R –Pływalnia

ul. Grota

Roweckiego 3

Pływanie samodzielne

Wtorek 1445

Środa 1445

4.

Termy Uniejów

Czwartek 830

13.02.2020

12.03.2020

16.04.2020

14.05.2020

18.06.2020

Starosta:

Anna Skrzydlewska

Pływalnia w Termach Uniejów

5.

Seminarium Geograficzne

Poniedziałek

godz. 1100

03.02.2020

16.03.2020

30.03.2020

11.05.2020

Mgr Zygmunt Szmidt

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

6.

Zdrowe odżywianie

Poniedziałek

godz. 1100

17.02.2020

02.03.2020

27.04.2020

25.05.2020

Dietetyk

Przemysław Stano

Starosta: Teresa Didoch

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

7.

Język angielski

Wtorek 1145

Środa 1745

Piątek 1300

każda


 

każdy

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

8.

Zajęcia warsztatowe „Taniec i ruch”

Poniedziałek godz.1330

każdy

Instruktor tańca: Joanna Urbaniak-Woźniak

Starosta:

Anna Skrzydlewska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

9.

Sekcja

Rękodzieła

Piątek

godz. 1700

każdy

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Starosta:

Elżbieta Włodarska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Lp.

Sekcje, seminaria,

zajęcia warsztatowe

Dzień/

godzina

Terminy

Prowadzący/

starosta

Miejsce spotkań

10.

Nordic wolking

W trakcie uzgodnień

Terminy podane będą w późniejszym terminie

Bogusława Filipowska

Starosta:

Anna Skrzydlewska

MOSiR

Lewityn

Popławska 4/20


 

11.

Klub literacki

Czwartek

godz.1100

20.02.2020

19.03.2020

23.04.2020

21.05.2020

Dyrektor

Marzena Litman

Starosta:

Dobrosława Dumka

Miejska Biblioteka Publiczna

ul. św. Jana 10

12.

Akademia filmowa

Piątek

godz.1200

każdy

Jacek Chmielewski

Starosta:

Teresa Didoch

Kino TOMI

ul. Gdańska 4

13.

Sekcja rekreacji

Wyjazdy do teatru, spacery i wycieczki po okolicy

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Informacje na tablicy w holu MOK

(po lewej)

14.

Zajęcia sportowe

Klub rowerowy”

Do uzgodnienia ze starostą

Starosta:

Bożenna Wisławska

Informacje na tablicy w holu MOK

(po lewej)

15.

Spotkania z Prezesem

Poniedziałek godz. 1230

17.02.2020

16.03.2020

27.04.2020

11.05.2020

Możliwość zgłaszania uwag i propozycji dotyczących działalności UTW

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14