Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pabianicach

 

rok akademicki 2019/2020 - sem. I

Sekcje zainteresowań, seminaria i zajęcia warsztatowe

 

Lp.

Sekcje, seminaria,

zajęcia warsztatowe

Dzień/

godzina

Terminy

Prowadzący/

starosta

Miejsce spotkań

1.

Sekcja plastyczna

Poniedziałek

godz.1400

każdy

Mgr Sławomir Białek

Starosta:

Mariola Sugulska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Traugutta 2

2.

Sekcja informatyczna


 


 

Środa

godz. 1300


 


 

każda

      


 

Mgr Paweł Lewicki

Starosta:

Ewa Filarska


 

Szkoła Podstawowa nr 15

im. Armii Krajowej

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

3.

Sekcja sportowa

Aerobik w wodzie


 

Wtorek 1445

każdy

każda

Instruktor sportowy:

Bogumiła Poleska

Starostowie:

Anna Skrzydlewska

Janina Jaksa

M O S i R –Pływalnia

ul. Grota

Roweckiego 3

Pływanie samodzielne

Wtorek 1445

Środa 1445

4.

Termy Uniejów

Czwartek 830

10.10.2019

14.11.2019

12.12.2019

09.01.2020

Starosta:

Anna Skrzydlewska

Pływalnia w Termach Uniejów

5.

Spotkania teatralne

Środa godz.1100

23.10.2019

20.11.2019

18.12.2019

Jerzy Czapliński

Aktor – reżyser

Starosta: Teresa Didoch


 

Miejska Biblioteka Publiczna

ul. św. Jana 10

6.

Seminarium Geograficzne

Poniedziałek

godz. 1100

14.10.2019

09.12.2019

Mgr Zygmunt Szmidt

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

7.

Zdrowe odżywianie

Poniedziałek

godz. 1100

28.10.2019

25.11.2019

Dietetyk

Przemysław Stano

Starosta: Teresa Didoch

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

8.

Język angielski

Wtorek 1145

Środa 1745

Piątek 1300

każda


 

każdy

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

9.

Zajęcia warsztatowe „Taniec i ruch”

Poniedziałek godz.1330

każdy

Instruktor tańca: Joanna Urbaniak-Woźniak

Starosta:

Anna Skrzydlewska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

10.

Sekcja

Rękodzieła

Piątek

godz. 1700

każdy

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Starosta:

Elżbieta Włodarska

Miejski Ośrodek Kultury

ul. Kościuszki 14

Lp.

Sekcje, seminaria,

zajęcia warsztatowe

Dzień/

godzina

Terminy

Prowadzący/

starosta

Miejsce spotkań

11.

Nordic wolking

Piątek

godz.1000-1130

Każdy

od 11.10.2019

Bogusława Filipowska

Starosta:

Anna Skrzydlewska

MOSiR

Lewityn

Popławska 4/20


 

12.

Klub literacki

Czwartek

godz.1100

17.10.2019

14.11.2019

05.12.2019

09.01.2020

Dyrektor

Marzena Litman

Starosta:

Dobrosława Dumka

Miejska Biblioteka Publiczna

ul. św. Jana 10

13.

Akademia filmowa

Piątek

godz.1200

każdy

Jacek Chmielewski

Starosta:

Teresa Didoch

Kino TOMI

ul. Gdańska 4

14.

Sekcja rekreacji

Wyjazdy do teatru, spacery i wycieczki po okolicy

Starosta:

Jadwiga Rzeźniczak

Informacje na tablicy w holu MOK

(po lewej)

15.

Zajęcia sportowe

Klub rowerowy”

Do uzgodnienia ze starostą

Starosta:

Bożenna Wisławska

Informacje na tablicy w holu MOK

(po lewej)